Půjčka, která vás nezradí

.

Půjčit si peníze, to je v dnešní době už hračka. Dříve si lidé museli půjčovat mezi sebou anebo chodit do banky, kde je čekalo milion zařizování, prokazování a dalších nepříjemných starostí. Navíc člověk neměl ani zdaleka jistotu, že mu tato instituce opravdu půjčí. Jaké jsou možnosti v dnešní době? Je situace stejná, nebo existuje nějaká jiná příjemnější alternativa? Existuje, a tím řešením je právě hypotéka bez registru.

 prasátko mince

Hypotéka bez registru je speciální druh úvěru poskytovaný nebankovními společnostmi. Tyto společnosti se vyznačují tím, že půjčí prakticky každému, kdo je schopen ručit nemovitostí, nehledě na to, zdali má člověk dluhovou minulost, či nikoliv. Pokud jste tedy měli v minulosti nějaké dluhy, určitě oceníte to, že zde na to nebude brán zřetel. Vaše šance na to, že získáte půjčku se tedy mnohonásobně zvyšuje, nikoliv jak v bance, kde při jakékoliv zmínce o registru můžete jít rovnou domů.

žádné peníze

Sedmero důvodů, proč dát šanci hypotéce bez registru

1)      O půjčku může zažádat naprosto každý – i pokud máte zápis v registru dlužníků, existuje velká pravděpodobnost, že vám společnost půjčí

2)      Férové podmínky, žádné skryté poznámky pod čarou, které by vás mohly vyvést z míry

3)      S možností předčasného splacení svých pohledávek, a to bez poplatků

4)      Výhodná úroková sazba, díky které nebudete přeplácet tolik, kolik jste očekávali

5)      Možnost zvolit si libovolně dlouhou dobu splácení, maximálně však 30 let

6)      Bez nutnosti prokazovat své příjmy, jakožto velmi citlivý a osobní údaj

7)      Díky tomu, že jde o bezúčelový úvěr, můžete nabyté peníze využít jakýmkoliv způsobem

 

Tento úvěr lze získat jednoduše, stačí pouze ručit svou nemovitostí. Dům, byt, chata, chalupa nebo třeba komerční objekt, jednat se může prakticky o cokoliv. S rostoucí hodnotou nemovitosti přímo úměrně roste i částka, kterou vám nebankovní společnost půjčí.

.


Půjčka, která vás nezradí
4.1 (81.18%)17
.